skład samorządu
papiery
galeria
galeria
fotografia roku
galeria
galeria
napisz do nas
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

24.03.2006 Na pytanie Co najbardziej spodobało Ci się w rekolekcjach wielkpostnych? Czy rekolekcje pomogły odkryć Ci coś nowego? padły następujące odpowiedzi (zebrała Dominika Plichta):

>Najbardziej podobało mi się, że czuło się obecność Boga oraz że wszystkie dziewczyny się w nie bardzo się zaangażowały.
>Praca w grupach (środowa).
>Najbardziej podobały mi się wspólne śpiewy - to było genialne! Co odkryłam? Dla Boga jestem najpiękniejsza!.
>Wszystko mi się bardzo podobało, ale najlepsze było to, że nie tylko słuchaliśmy nudnych nauk, ale uczyliśmy się przez wiele sposobów.
>Były tak ciekawe, że mogłabym być na nich przez cały dzień. Pomogły mi odkryć, że mogę się modlić dużo dłużej niż myślałam.
>Wspólny śpiew i adoracja.
>Śpiew i taniec były zajmujące i fascynujące. W tym roku nie odkryłam dzięki nim niczego nowego - w poprzednim roku owszem.
>Najfajniejszy był śpiew, ale tak w ogóle nudnie było.
>Tak, ale dokonały tego koleżanki, a nie animatorzy.
>W rekolekcjach najbardziej podobał mi się taniec, śpiew oraz nasi animatorzy :D Rekolekcje pomogły mi znaleźć w sobie siłę i nadzieję.
>Przepiórki.
>Nie wiem.
>Tak. Pomogły mi odkryć wiele ważnych rzeczy. Najbardziej podobała mi się atmosfera, było spokojnie i czułam się wyjątkowo.
>Na rekolekcjach podobało mi się WSZYSTKO!!!:) Pomogły mi one w różnych rzeczach.
>Były bardzo ciekawe i emocjonujące. Odkryłam samą siebie i niektóre flądry=)
>Najbardziej na rekolekcjach podobały mi się piosenki i scenki. Rekolekcje mnie nauczyły, że zwykłe odmawianie formułek modlitw byle by było nie jest dobre, ponieważ jest nieprawdziwe.
>Atmosfera była fajna. Ciekawe było płynne przejście z wesołych piosenek do skupienia na modlitwie.
>Dzięki tym rekolekcjom nie boję się spowiedzi.
>Podobało mi się to, że oprócz świetnej zabawy była też chwila refleksji. Pomogły mi dostrzec Boga i Jego miłość.
>To, że można było poznać inną stronę Kościoła. Widziałam i przeżyłam nową i lepszą Mszę św.
>Nie było lekcji:) A tak na serio - Msza na koniec rekolekcji. Nie wiem!
>Rekolekcje pomogły mi odkryć fajniejsze sposoby modlitwy. Najbardziej podobały mi się zabawy.
>Wszystko!!!
>Tak, że jestem tylko małym robaczkiem:)
>Wiele pomogły! Szczególnie spowiedź i adoracja. Tak na przyszłość - wolę jednak te "nudne" rekolekcje, gdzie się siedzi bez przerwy, słucha i notuje. To lepsze doświadczenie...
>To, że była fajna atmosfera. I tak naprawdę nie wiem, czy mi pomogły.
>Było tak sobie. Jeśli mi pomogło, to nie wiem w czym.
>Pomogły mi uwierzyć w siebie. Zrozumiałam, że Bóg jest ze mną.
>Wszystko mi się podobało. Rekolekcje pomogły poczuć mi się lepiej w szkole.
>Tak, rekolekcje pomogły mi odkryć w sobie radość i byłam wesoła, i czułam się dobrze wśród innych.
>Pomogły, ale to tajemnica=) Chwila ciszy na auli wokół Najświętszego Sakramentu.
>Nie wiem co. Dobrze czułam w sercu.