Aktualności Dziennik elektroniczny Terminarz Klasy Galeria fotografii Strona SU Per Aspera Ad Astra

Strona główna
Szkoła  to  MY!
Sami o sobie
F.A.Q.
Nasze zakątki
Historia szkoły
Nasze czasopisma
BIG
Osiągnięcia szkoły

Grono pedagogiczne
Godziny lekcyjne

Urszulanka Roku
Serviam

22.10.2010 W piękny, jesienny poranek wyruszyłyśmy wraz z s.Katarzyną do Henrykowa. Podróż pociągiem nie była długa, ale trochę męcząca z powodu braku miejsc. Po przyjeździe na stację przeszłyśmy przez las i znalazłyśmy się obok pięknego budynku, wokół którego rozciągała się żywa, kolorowa natura. Na początku odbyło się przywitanie i śpiewy, a następnie konferencja, którą prowadził znany nam ksiądz Piotr. Po niej było przygotowanie do mszy świętej oraz okazja do spowiedzi. Po uroczystym nabożeństwie nadszedł czas na posiłek - łazanki i herbatkę :). Jak już zjadłyśmy, udałyśmy się w drogę powrotną i po godzinie szczęśliwie wróciłyśmy do Wrocławia. Dziękujemy Siostrze za opiekę i nadzorowanie wycieczki. Henryków zdobyty! ;)

kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć